Pages - Menu

19 wrz 2014

Coś innego czyli MASAŻ


Dzisiaj wpis niekoniecznie o próbkach. Czy zastanawialiście się, co robi dana osoba jak nie bloguje ? Jak nie pisze wpisów, na które każdy może wejść? Na pewno  ma jakieś swoje zajęcie.  Mnie osobiście poza próbkomanią, bo tak to już chyba można nazwać interesuje ludzkie ciało, pod względem anatomicznym.  Planowałam to już długi czas, zawsze miałam takie marzenie. Jak już pisałam wcześniej jestem na drugim roku masażu. Pytacie w wiadomościach czy polecam ten kierunek czy osobiście jestem zadowolona. Powiem TAK i NIE. Jeśli kogoś naprawdę interesuję dany cel na przyszłość to osobiście polecam. Ale trzeba się nastawić na ciężką pracę. Bo masaż to nie tylko gabinety Spa, relaks i odpoczynek. Ale także domy opieki społecznej i szpitale.  Dziś już wiem, że nie zawsze jest kolorowo. W DPS panują nie zawsze dobre warunki i trzeba sobie jakoś tam radzić. Trzeba być odpornym na różnego rodzaju wydarzenia. Ciężka praca, ale jaka radość ludzi tam mieszkających- bezcenna. Dlatego z czystym sumieniem polecam Wam masaż · A wy, co robicie w wolnych chwilach? Lub czego się uczycie?  
7 komentarzy:

 1. Wolnych chwilach czytam. Podobno strasznie dużo, ale mi wciąż jest mało. Oprócz tego należę do ZHP co też zabiera czas w tygodniu c;
  Bardzo ładny, przjerzysty wygląd bloga, tak swoją drogą.
  Pozdrawiam
  http://www.aroosablack.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O proszę , kiedyś tez należałam do ZHP , ale bardzo krótki okres czasu. :)

   Usuń
 2. Świetny blog, bardzo interesujący :) Zaobserwowałam Cię, może Ty mnie też? ;)
  Pozdrawiam, http://unicornmanship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Świetny blog, oby tak dalej! ;) Obserwuję z profilu Unicorn manship (poprzedni kom jest ze starego profilu, możesz go usunąć, przepraszam za zamiesazanie), odwięczysz się? :)
  Pozdrawiam, http://unicorn-man-ship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. W wolnych chwilach lubię czytać wszelkie gazetki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie tu u Ciebie, jestem tu już któryś raz z rzędu i nadal mam ochotę wracać. :)
  Oby więcej takich postów i zapraszam do siebie:
  patka-pisze.blogspot.com
  lub:
  rishowata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://moje-kochane-pupile.blogspot.com

  Fajnie tu na twoim blogu

  OdpowiedzUsuń