Pages - Menu

25 paź 2014

Coś innego- masaż gorącymi kamieniami + linki do testowania


 MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMIWitajcie, dzisiaj chciałabym napomknąć Wam parę słów o masażu gorącymi kamieniami. Wydaję mi się, że słyszeliście na pewno o takim rodzaju zabiegu i nie wątpię, że parę z Was już z niego skorzystało. Chętnie dowiedziałabym się o waszych reakcjach i wrażeniach. Mi osobiście bardzo się podobał , choć trudno było mi wytrzymać tak długi okres czasu z wysoką temperaturą. Jestem raczej cholerykiem, więc wolę go wykonywać niż sama być poddana masażu, choć nie ukrywam czasem się przyda 


Kilka słów o pochodzeniu : 
Masaż ten pochodzi z Ameryki Północnej, prawdopodobnie był stosowany przez Indian. Terapię kamieniami stosowano ratując ludzi przed chorobami. W słynnych łaźniach rzymskich, kobiety używały gorących kamieni, aby złagodzić bóle menstruacyjne.

Czy to mi pomoże ? 
Masaż kamieniami to wykorzystanie tradycyjnych technik masażu z zastosowaniem gorących kamieni, mający wpływ na ciało i ducha. Masaż ten przyspiesza procesy wypoczynkowe, zwiększając zdolność wysiłkową organizmu. Działa kojąco na wszelkiego rodzaju bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu. Masaże kamieniami są niezwykle pomocne dla ludzi, którzy prowadzą stresujący tryb życia. Dzięki leczniczym masażom unormujesz przemianę materii i poprawisz odporność organizmu. Wystarczy wykonać masaż leczniczy - jednocześnie zimnymi oraz ciepłymi kamieniami. Efekt, jaki się osiągnie, nazywany przez lekarzy wyścigiem energii, ma pozytywny wpływ na cały organizm.


Jakie kamienie są używane ?

Kamienie wykorzystywane w masażu są różnorodne, szczególnie wykorzystuję się kamienie bazaltowe oraz biały marmur. Wykorzystywane kamienie różnią się nie tylko odmiennym działaniem na ciało człowieka, ale również temperaturą w jakiej są wykorzystywane. Kamienie do masażu rozkłada się zgodnie z mapą czakr znajdujących się na ciele ludzkim. Ciepłe kamienie, które zostają położone w miejscu czakry, a następnie przesunięcie ich wzdłuż meridianów, sprawia ,że w organizmie dochodzi do odblokowania przepływu energii.


Byliście na takim masażu ? Może sami wykonujecie go lub dopiero się tego uczycie ? 


Kilka linków do testowania produktów: 

* Przetestuj zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy  Braun Face 
                       
                                              PRZETESTUJ

Darmowa próbka karmy dla psa  ( Należy najpierw wybrać rasę psa i odpowiedzi na kilka pytań aby dopasować odpowiednią karmę)

                                          ZAMÓW PRÓBKĘ

* Darmowa próbka dla kotów 

                                                    ZAMÓW PRÓBKĘ
3 komentarze:

 1. Miałam okazję być na takim masażu, oj rewelacja. Odpłynęłam całkowicie :-) pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam na takim masażu. Zawsze myślałam, że kamienie mają pomóc z problemami z kręgosłupem, a tu odblokowuje się czakry, meridiany idt. D:
  Pozdrawiam
  http://www.aroosablack.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. jeśli kamienie są dla Ciebie, spróbuj masażu stemplami ^^

  OdpowiedzUsuń