Pages - Menu

19 paź 2014

Pasta blend-a med Pro Expert Kompleksowa Ochrona- Testowanie produktu

TEST BLEND-A-MED ŚWIEŻA MIĘTA


Jako, że zostałam wybrana Ambasadorką pasty blend-a-med przetestowałam ją sama po raz pierwszy, aby później zarekomendować ją innym znajomym. Moje pierwsze wizualne wrażenie było pozytywne. 

Pudełko szczelnie zamknięte a sama tubka bezproblemowa w użyciu. Testowałam ją równy tydzień, zwracając uwagę na wszystkie detale. Zauważyłam, że bardzo różni się od innych past. Ku mojemu zdziwieniu nie pieni się, posiada jak dla mnie zbyt wodnistą konsystencję, ale to nie przeszkadzało zbytnio w użyciu. Choć jednak gęstość zwiększyłabym. Drugim moim przemyśleniem jest zapach, zupełnie nie przypomina tradycyjnej pasty do zębów, co dla mnie jest plusem, gdyż inne zbytnio podrażniały mnie. Drobinki w niej zawarte wspomagają higienę jamy ustnej. Samo uczucie świeżości pozostaje nam na długi czas, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ją teraz moim znajomym i rodzinie. 

Słowa producenta: " W porównaniu ze zwykłymi pastami, nowa pasta blend-a-med Pro Expert Kompleksowa Ochrona zapewnia trzy razy lepsze czyszczenie, dzięki redukcji płytki nazębnej i trzy razy lepszą ochronę przed erozją szkliwa i nadwrażliwością"
Przy regularnym stosowaniu pomaga: zapobiegać w powstawaniu ubytków i kamienia nazębnego, zapobiega w nadwrażliwości, przebarwieniom, problemom z dziąsłami. Pomaga również odświeżać oddech."


Zestaw zawiera:

*   1 szt. pasta Blend a med pro expert - dla mnie,
* 17 szt. mini-pasty 15 ml - do rozdania rodzinie/znajomym/przyjaciołom,
* 20 szt. ulotek o paście (do rozdania wraz z mini produktem)
* przewodnik projektu
* książeczkę "Badanie opinii"

Może Wam udało się wziąć udział w akcji na EVERYDAYME ? Jak efekty? Testowałyście już ?

2 komentarze:

  1. Zastanawiałam się nad zgłoszeniem, ale odpuściłam :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja się nie załapałam,ale fajnie że Tobie się udało.Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń